Реалізація академічної мобільності для викладачів за програмою ERASMUS+ в НТУ

В рамках тижня академічної мобільності для викладачів за програмою  ERASMUS+ до Національного транспортного університету, на період з 6 по 10 травня, завітав Dr. Jacek Strojny викладач з кафедри економіки Жешувського технологічного університету. В перший день мобільності відбулася зустріч з деканами факультету менеджменту, логістики та туризму, професором Бакуліч Оленою Олександрівною та факультету економіки та права, професором Бондар Наталією Миколаївною, було обговорено ціль візиту та перспективи подальшого співробітництва.

В рамках реалізації запланованого плану мобільності, відбулися лекційні заняття, з презентаціями, за темою «Польська економіка та її розвиток» для студентів економічних спеціальностей, «Управління проектами – тенденції та методи» для студентів освітньо-професійних програм менеджмент та логістика, а також відкрита лекція-семінар для викладачів за темою «Виклики сучасного державного управління».

Також, було обговорено можливість підписання договору щодо навчання студентів за програмою подвійних дипломів та наукове співробітництво в рамках програми Еразмус+ КА2 “Розвиток потенціалу вищої освіти”.

Після обговорення питань подальшої співпраці між університетами була організована екскурсія лабораторіями автомеханічного факультету. Під час екскурсії заступник декана автомеханічного факультету, доцент Цюман М.П. представив гостю з Жешувського технологічного університету лабораторії випробування двигунів, автомобілів, Навчально-науковий центр автомобільного транспорту, Навчальний науково-виробничий комплекс «НТУ–MOTUL», Науковий та навчальний центр дорожніх машин.