Результати вебінару на тему «Охорона праці для працівників транспортної інфраструктури під час воєнного стану»

20 грудня 2022 року відбувся вебінар «Охорона праці для працівників транспортної інфраструктури під час воєнного стану», який був проведений Національним транспортним університетом спільно з ДП «Головний навчально-методичний центр Держпраці» та Федерацією роботодавців транспорту України.

Зі вступним словом виступили проректор з навчальної роботи НТУ, професор Харута Віталій Сергійович та начальник відділу організації навчання ДП «ГНМЦ» Шевела Єгор Олегович.

На семінарі були обговорені актуальні питання:

• Зміни в організації трудових відносин та оптимізація в умовах воєнного стану; відрядження працівника під час війни.
  • Розслідування нещасних випадків на виробництві під час воєнного стану, останні зміни.
  • Система управління охорони праці на підприємстві
  • Проведення перевірок стану охорони праці під час воєнного стану.
  • Міжнародні стандарти OHSAS: основні положення, імплементація у транспортну галузь.
  • Реалізації положень Закону України «Про основи національного спротиву» через адаптацію програми дисципліни «Охорона праці в галузі і цивільний захист» до вимог воєнного стану.

Учасники семінару були забезпечені необхідними інформаційними та довідковими матеріалами за напрямками представлених тем, а за його результатами отримали відповідний сертифікат.