logo

Робоча зустріч по міжнародному проекту «Екологічна освіта в Білорусі, Росії та України (EcoBRU)»

В рамках виконання проекту TEMPUS «Екологічна освіта в Білорусі, Росії та України (EcoBRU)» в Національному транспортному університеті відбулася робоча зустріч виконавців проекту метою якої була презентація результатів виконання основних завдань проекту по розробці та впровадженню в освітній процес курсів екологічного спрямування.

Проект «Екологічна освіта в Білорусі, Росії та України (EcoBRU)» (http://ecobru.ntu.edu.ua) має на меті: розробку та впровадження спільних нових програм; запровадження тестування та офіційне визнання електронних навчальних курсів екологічної освіти для вчителів всіх рівнів загальної та професійної освіти, а також для державних службовців; адаптацію та модернізацію існуючих бакалаврських і магістерських програм екологічних змісту.

Крім НТУ членами консорціуму від України є Чернівецький національний університет ім.Ю.Федьковича, Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет ім. Г.Сковороди, Національна академія педагогічних наук, Прикарпатський національний університет ім. В.Стефаника. Координатором проекту виступає університет м. Бремен (Німеччина).

Адреса університету:
Україна, 01010, м. Київ,
вул. М. Омеляновича-Павленка, 1
тел. +38 (044) 280-82-03
е-mail: general@ntu.edu.ua
http://www.ntu.edu.ua

Приймальна комісія:
кімн. 119б,
тел.+38 (044) 280-54-09

МІЖНАРОДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО