Робоча зустріч по міжнародному проекту «Підтримка трикутника знань в Білорусі, Україні та Молдові» (FKTBUM)

В рамках виконання проекту TEMPUS «Підтримка трикутника знань в Білорусі, Україні та Молдові» в Національному транспортному університеті відбулась робоча зустріч виконавців проекту від України, метою якої була презентація  подальшого розповсюдження результатів виконання основних задач проекту.

Серед основних задач розповсюдження результатів проекту «Підтримка трикутника знань в Білорусі, Україні та Молдові» (Fktbum.ntu.edu.ua) є наступні:

• розробка заходів щодо інтеграції вищої освіти, досліджень та інновацій (разом с представниками Міністерства освіти і науки України, парламентським Комітетом з питань науки і освіти, експертними групами для реалізації закону про вищу освіту та закону про науку та науково-технічну діяльність
  • розповсюдження заходів щодо інтеграції вищої освіти, досліджень та інновацій через інтернет-сайти Міністерства освіти і науки України та партнерів проекту
  • регулярне проведення національних та регіональних заходів з питань інтеграції вищої освіти, досліджень та інновацій партнерами проекту.

Крім НТУ членами консорціуму від України є: Ужгородський національний університет, Національний Східно-український університет ім.Даля, Спілка ректорів України, Міністерство освіти і науки України, Державний автотранспортний науково-дослідний і проектний інститут. Координатором проекту є університет м.Падерборн (Німеччина).