Спецпогашення поштових марок «Легенди українського мотокросу» у рамках спецпроекту «Дні Великого Мотокросу у Києві»

Національний транспортний університет, Українське державне підприємство поштового зв’язку «УКРПОШТА», керівництво Федерації мотоциклетного спорту України та мотоциклетна громада України прийняли участь у знаменній події з нагоди презентації та урочистого спецпогашення поштових марок «Легенди українського мотокросу» у рамках спецпроекту «Дні Великого Мотокросу у Києві», які проходили 28-30.10.2016 року.

28-го жовтня 2016 року в Національному транспортному університеті відбулася презентація та урочисте спецпогашення поштових марок «Легенди українського мотокросу». Марковий аркуш складається з дев’яти марок, на яких зображені легендарні гонщики Леонід Братковський, Ігор Григор’єв, Вадим Горулько, Олексій Кібірін, Леонід Шинкаренко, Володимир Овчінніков, Володимир Кавінов, Борис Погановський, Євген Нечипоренко, Євген Рибальченко.
moto-marki2
Дуже приємно, що у цій серії є три гонщика представники Національного транспортного університету, це – Леонід Братковський, Вадим Горулько та Борис Погановський.

moto-marki1

Мотоциклетний спорт по своїй швидкості, темпу і високому змагальному інтересу є одним з найпопулярніших видів спорту. Мотозмагання мають завжди велику кількість глядачів, які з захватом стежать за ходом змагань. Мотоспорт нікого не залишає байдужим, швидкість, потужні двигуни, блискучій політ на мотоциклах, досконале вміння мотоспортсменами керувати машинами та переможець виявляться тільки після фінішу. Мотокрос – це один з видів мотоциклетного спорту, який представляє собою гонку по пересіченій місцевості по замкнутій трасі на спеціальних спортивних мотоциклах, де присутні круті підйоми, спуски, повороти, яри, а також трампліни та інші складні перешкоди.

moto-marki3

moto-marki4

moto-marki5

Зрозуміло, мотокрос – не тільки швидкість, стрибки, секунди, кола, очки. Головне в ньому, це незвичайні, одержимі гонками люди і їх мотоцикли – «твори мистецтва». В Україні завжди були сильні гонщики і тренери, майстерністю яких дивувалися глядачі всього світу.

moto-marki6

У цій серії поштових марок «Легенди українського мотокросу» розповідається про видатних українських гонщиків. Не вистачить місця щоб розповісти про всіх відомих спортсменів мотоциклістів України. Ми зупинилися лише на тих мотоциклетних гонщиках, які залишили яскравий слід на міжнародних змаганнях. Всі вони багаторазові чемпіони та призери чемпіонатів СРСР і України, заслужені і почесні майстри спорту міжнародного класу. У першій серії представлені знамениті українські гонщики, які показали відмінні результати на міжнародних змаганнях в період з 1956 року по 1977 рік.