The Times Higher Education Impact Rankings

27 квітня 2022 року Національний транспортний університет був включений до 2022 The Times Higher Education Impact Rankings. Ми посіли 17 місце серед 26 українських закладів вищої освіти та 1245 місце серед світових університетів.

The Times Higher Education Impact Rankings – це єдині глобальні таблиці ефективності, які оцінюють університети на відповідність 17 Цілям сталого розвитку ООН (United Nations’ Sustainable Development Goals SDGs).

При його формуванні використовуються ретельно відкалібровані показники, щоб забезпечити всебічне та збалансоване порівняння в чотирьох широких сферах: дослідження, керівництво, роз’яснювальна робота та навчання.

The Impact Rankings 2022 року є четвертим виданням, і загальний рейтинг включає 1406 університетів з 106 країн/регіонів.

The Impact Rankings є динамічним за своєю суттю, він швидко розширюється з кожним роком, оскільки все більше університетів намагаються продемонструвати свою відданість досягненню SDGs, приєднавшись до бази даних. Рейтинг дозволяє установам демонструвати швидке покращення з року в рік, запроваджуючи, наприклад, нові чіткі політики або надаючи чіткіші та відкритіші докази свого прогресу.

Національний транспортний університет зробив черговий крок, на шляху до зайняття одного з ключових місць серед закладів вищої освіти світу в The Times Higher Education Impact Rankings.