РЕЗУЛЬТАТИ ДРУГОГО ТУРУ

РЕЗУЛЬТАТИ ПЕРШОГО ТУРУ та ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ ДРУГОГО (ОЧНОГО) ТУРУ

Національний транспортний університет проводить для тих, хто збирається вступати до університету в 2018 році на основі повної загальної середньої освіти, Всеукраїнську олімпіаду з конкурсних предметів:

МАТЕМАТИКИ та БІОЛОГІЇ.

Учасникам Всеукраїнської олімпіади Національного транспортного університету можуть нараховуватись додаткові бали до оцінки сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання з одного відповідного предмета при розрахунку конкурсного бала у Національному транспортному університеті в обсязі від 1 до 20 балів для вступу за спеціальностями:

Код Найменування
015 Професійна освіта (транспорт)
101 Екологія
124 Системний аналіз
131 Прикладна механіка
132 Матеріалознавство
133 Галузеве машинобудування
142 Енергетичне машинобудування
152 Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка
183 Технології захисту навколишнього середовища
192 Будівництво та цивільна інженерія
193 Геодезія та землеустрій
194 Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології
274 Автомобільний транспорт
275 Транспортні технології (на автомобільному транспорті)

Всеукраїнська олімпіада Національного транспортного університету проводиться відповідно до Положення про Всеукраїнські олімпіади вищого навчального закладу для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 21 грудня 2016 року № 1587, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 10 січня 2017 року за № 16/29884.

ОЛІМПІАДА ПРОВОДИТЬСЯ У ДВА ТУРИ:
дистанційний та очний.

Для участі у ПЕРШОМУ (дистанційному) турі Всеукраїнської олімпіади Національного транспортного університету потрібно виконати такі дії:

1. Завантажити та роздрукувати файли з анкетою, завданнями та бланком відповідей.
  2. Виконати завдання.
  3. Уважно заповнити бланк відповідей, позначивши правильні, на Вашу думку, варіанти відповідей у бланку відповіді.
  4. Уважно, чітко та розбірливо заповнити анкету.
  5. Підписати анкету та бланк відповідей.
  6. Надіслати до Національного транспортного університету не пізніше 02 квітня 2018 року електронною поштою на адресу pkntu@ntu.edu.ua скан-копії анкети та бланку відповідей, зазначивши у темі листа відповідно до вибраного предмета:

Олімпіада. Математика

або

Олімпіада. Біологія

Чекати на оголошення результатів ПЕРШОГО туру на офіційному сайті університету.

Оголошення результатів ПЕРШОГО туру – не пізніше 09 квітня 2018 року.

Анкета (скачати)

Завдання з математики (скачати)

Бланк відповідей з математики (скачати)

Завдання з біології (скачати)

Бланк відповідей з біології (скачати)

Учасники ПЕРШОГО (дистанційного) туру Олімпіади,
які отримають не менше 75 балів з вибраного предмета, допускаються

до ДРУГОГО (очного) туру Олімпіади, який пройде 21 квітня 2018 року
у Національному транспортному університеті

за адресою м. Київ, вул. Омеляновича-Павленка, 1
(головний корпус університету).

Слідкуйте за новинами на сайті університету!

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном: (044) 280-54-09

Відгуки, зауваження та пропозиції щодо проведення Олімпіади надсилати на електронну адресу olimpstud@ukr.net