Урочиста подія в Центрі заочного та дистанційного навчання

З сімнадцятого по двадцять п’яте січня 2020 року в Національному транспортному університеті проходив захист магістерських робіт студентів Центру заочного та дистанційного навчання. Працювало дев’ятнадцять екзаменаційних комісій за двадцять одною освітньою програмою. Цього року студенти показали високий рівень теоретичної та практичної підготовки. Захистили магістерські роботи 242 студенти, з яких оцінку «відмінно» отримали 134 студентів (55,4%), оцінку «добре» – 102 студенти (42,1%), «задовільно» – 6 студентів (2,5%).

Дипломи з відзнакою отримали тридцять три магістри.

14 лютого 2020 року в актовій залі Національного транспортного університету відбулися урочисті збори, присвячені врученню дипломів магістра випускникам Центру заочного та дистанційного навчання університету.

В урочистій церемонії взяли участь перший проректор, професор Білякович Микола Олексійович, директор Центру заочного та дистанційного навчання, доцент Ковбасенко Сергій Володимирович, заступник директора Центру, доцент Сімоненко Віталій Васильович, завідувач кафедри дорожніх машин, професор Мусійко Володимир Данилович, методичний колектив Центру, які звернулися до випускників з вітальним словом та найщирішими побажаннями подальших успіхів у житті та на професійній ниві.

В цей святковий день випускників прийшли привітати рідні та близькі люди. Новоспечені магістри фотографувались з викладачами, батьками, рідними на згадку про найкращі студентські роки в Національному транспортному університеті.

Керівництво Центру заочного та дистанційного навчання Національного транспортного університету, всі його працівники щиро вітають магістрів 2020 року із успішним закінченням навчання та отриманням дипломів.

Зичимо нашим магістрам нових здобутків у житті та на професійній ниві, творчого натхнення, наполегливості, успіхів та гідно нести звання випускника Національного транспортного університету.