logo

УРОЧИСТЕ ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ МАГІСТРА

05 та 06 січня 2020 року в залі засідань Вченої ради Національного транспортного університету відбулися урочисті збори з нагоди вручення дипломів магістра Національного транспортного університету.

З привітальними словами до випускників звернулись професорсько-викладацький склад університету, зокрема щирі слова настанови на майбутнє пролунали від проректора з навчальної роботи професора Грищука О.К., деканів факультетів та завідуючих випускових кафедр.

Виступаючі відмітили високий рівень підготовки студентів: з 562 випускників 117 отримали дипломи з відзнакою. На святі були відзначені досягнення випускників, як в науковій, так і в громадській роботі та відмінникам вручені подяки від ректора.

Зворушливі, теплі слова, сповнені глибокої поваги та вдячності, присвятили випускники рідним факультетам, кураторам, викладачам, батькам та одногрупникам. Адже, саме ці люди протягом всього періоду навчання ділились своїм досвідом та знаннями, підтримували та допомагали.

Вітаємо вас, дорогі випускники! Бажаємо упевненості в собі, непохитно вірити у свій успіх, у свою велику мету, у свою долю!

Адреса університету:
Україна, 01010, м. Київ,
вул. М. Омеляновича-Павленка, 1
тел. +38 (044) 280-82-03
е-mail: general@ntu.edu.ua
http://www.ntu.edu.ua

Приймальна комісія:
кімн. 119б,
тел.+38 (044) 280-54-09

МІЖНАРОДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО