Урочисте вручення дипломів магістрам Центру заочного та дистанційного навчання НТУ

10 лютого в Центрі заочного та дистанційного навчання Національного транспортного університету відбулося урочисте вручення дипломів магістрам – випускникам 2017 року. Святково вбрана зала засідань прийняла 160 випускників-магістрів 14 спеціальностей та спеціалізацій Центру заочного та дистанційного навчання. На урочисте засідання прийшли привітати випускників професорсько-викладацький склад НТУ, зокрема з привітальними словами перед ними виступив Перший проректор Національного транспортного університету професор Білякович М.О., проректор з навчальної роботи професор Грищук О.К. та директор Центру заочного та дистанційного навчання професор Андрусенко С.І. Випускників прийшли привітати також їхні друзі, рідні та батьки.

У своєму вітальному слові вони побажали випускникам стати найкращими фахівцями у своєї справі та не поривати зв’язків з Alma Mater, адже головний принцип сучасності – освіта протягом всього життя і це є запорукою Вашої успішної професійної діяльності, – підкреслив проф. М.Білякович, – чекаємо на Вас для продовження навчання у аспірантурі та завжди готові допомогти своїм випускникам фаховими порадами і консультаціями.

Серед дипломантів були й такі, що отримали дипломи з відзнакою – це 21 колишній студент, а нині магістр. Вручення дипломів випускникам – це завжди хвилююче і, разом з тим, значуще свято. Центр заочного та дистанційного навчання НТУ пишається своїми випускниками, значна частина з них працює на відповідальних посадах у державних установах та бізнесових структурах.

Закінчилась ця урочиста подія побажаннями новоспеченим магістрам творчо мислити, прагнути до нових висот у своїй професійній діяльності, отримувати від своєї роботи матеріальне та моральне задоволення.

Бажаємо Вам, наші любі випускники-магістри, міцного здоров’я, успіхів, удачі, творчого натхнення, здійснення усіх Ваших мрій і життєвих планів! Ми завжди будемо раді бачити Вас знову в нашому і Вашому улюбленому Національному транспортному університеті! До нових зустрічей, колеги!