Урочисте вручення дипломів магістрам факультету економіки та права

30 січня на факультеті економіки та права відбулося урочисте вручення дипломів магістрам – випускникам 2017 року. Свято пройшло в урочистій обстановці. На урочисте засідання прийшли привітати випускників професорсько-викладацький склад НТУ, зокрема з привітальними словами перед ними виступив Ректор Національного транспортного університету проф. Дмитриченко М.Ф., декан факультету економіки та права Бондар Н.М., завідувач кафедри економіка Козак Л.С., завідувач кафедри філософії та педагогіки Богачевська І.В., заступник завідуючого кафедри конституційного та адміністративного права Ярова Р.В.

Зі словами вдячності від випускників виступила колишні студенти, а нині колеги, від спеціальності «Правознавство» – Овчіннікова Наталія, від спеціальності «Економіка» – Матвієнко Катерина.

Випускників прийшли привітати також їхні друзі, рідні та батьки.

Дипломи були вручені 51 колишнім студентам, а нині магістрам. Варто відмітити, що кількість дипломів з відзнакою теж досить вагома. Таких дипломів отримали 19 студентів-випускників.

Дійсно, вручення дипломів випускникам – це особливе свято, яке одночасно радісне, і з нотками суму. Так як все ж таки в житті колишніх студентів закінчується важливий етап – етап навчання, становлення, професійного зростання. В цей день колишні студенти стали дипломованими спеціалістами, вони отримати дуже важливий документ – диплом. Диплом – це один із найперший і найважливіших документів дорослого життя людини. Він, наче путівка у самостійний світ, де набуті в академії знання все частіше ставатимуть у нагоді та відкриватимуть перед вами нові можливості та перспективи професійного росту. Варто відмітити, що диплом магістра – це лише перший етап у професійному зростанні та становленні майбутніх фахівців у відповідних галузях навчання.

Деканат економіки та права щиро вітає випускників 2017 року із закінченням університету, із отриманням дипломів, бажаємо, щоб вони знайшли своє місце в житті, знайшли гідне застосування набутим в університеті знанням. Бажаємо творчо мислити, прагнути пізнавати незвідане, висувати перед собою досяжну мету і добиватися свого, щоб кожен випускник знайшов роботу, яка б приносила матеріальне та моральне задоволення. Бажаємо їм міцного здоров’я, успіхів, удачі, хай їм щастить.

Зичимо вам творчого натхнення, наполегливості та успіхів у всіх добрих починаннях, здійснення усіх ваших мрій і життєвих планів. Нехай ваші молоді серця наповняться святковим настроєм і радістю вступу на ниву дорослого життя.