Урочисте вручення дипломів магістрам факультету транспортного будівництва

3 22 січня по 24 січня 2019 року на факультеті транспортного будівництва відбувався захист магістерських робіт. Захистився 91 студент, з яких на «відмінно» та «добре» – 93%, отримали диплом з відзнакою – 24%.

Урочисте вручення дипломів відбулося 4 лютого. Студентів привітали перший проректор Білякович М.О., перший проректор – проректор з наукової роботи Дмитрієв М.М., декан факультету професор Славінська О.С. завідувачі кафедр: проф. Савенко В.Я., проф. Гамеляк І.П., проф. Мозговий В.В., проф. Павлюк Д.О.; професор кафедри мостів і тунелів Снітко В.Ф., заступник декана доцент Бубела А.В.

Зі словами вдячності виступили студенти-випускники: Палій Анна та Трохимчук Олександр.

Бажаємо вам, дорогі випускники, широкої та світлої дороги в житті, наполегливості в досягненні поставленої мети, успіхів сьогодні і завжди!

Хай вам Щастить!!!