logo

Урочисті збори присвячені посвяті в студенти Національного транспортного університету

19 вересня в актовій залі, а в подальшому в аудиторіях Національного транспортного університету відбулися урочисті збори присвячені посвяті в студенти більш ніж 1300 першокурсників.

З вітальними словами до першокурсників звернулися проректор з наукової роботи проф. Славінська О.С., декани факультетів проф. Бакуліч О.О., Бондар Н.М., Бубела А.В., Данчук В.Д., Матейчик В.П., завідувачі кафедр та голови студентського самоврядування.

Кожен з виступаючих висловив сподівання, що, незважаючи на складні часи, цьогорічним першокурсникам вдасться досягти значних успіхів в опануванні обраних спеціальностей. Всі зазначили про важливість початку освітнього процесу в очній формі, можливість спілкуватися, навчатися в аудиторіях університету і відчути той академічний дух, ту наукову атмосферу, яка вирує в університеті.

Також, куратори академічних груп розповіли студентам про особливості навчального процесу у першому семестрі, під час воєнного стану та важливість дотримуватися правил при оголошені сигналу «Повітряна тривога».

Наприкінці зустрічі першокурсникам були вручені залікові книжки.

Бажаємо студентам успіхів у навчанні!

Адреса університету:
Україна, 01010, м. Київ,
вул. М. Омеляновича-Павленка, 1
тел. +38 (044) 280-82-03
е-mail: general@ntu.edu.ua
http://www.ntu.edu.ua

Приймальна комісія:
кімн. 119б,
тел.+38 (044) 280-54-09

МІЖНАРОДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО