Урочистий захід з нагоди 70 річчя мотокоманди КАДІ-НТУ

15 грудня 2023 року в Національному транспортному університеті відбулася знаменна подія – велика зустріч з зірками та легендами мотокросу. Було проведено урочистий захід – мотокоманді КАДІ-НТУ 70 років. У 1953 році з ініціативи ректорату тоді ще Київського автомобільно-дорожнього інституту під керівництвом Георгія Власовича Козиря і Юхима Івановича Грачова була створена мотокоманда. 15 грудня 1953 року, перший ректор КАДІ Юрій Миколайович Даденков видав наказ – в цілях розвитку мотоциклетного спорту серед студентів та участі колективу у міських заходах організувати мотокоманду.

На зустрічі були присутні ветерани команди, відомі гонщики різних поколінь, легенди автомобільного та мотоциклетного спорту, які у різні роки виступали у складі команди університету. Анатолій Ефимов, Василь Гончаренко, Владислав Чорний, Леонід Козлов, Володимир Блажіївський, Олександр Канарчук, Олег Пащинський, Віктор Руденко, Олег Пащинський, Володимир Кавинов, Дмитро Руденко, Дмитро Асманов, Сергій Асманов, Олександр Кубечко, Володимир Кубечко, Богдан Калюжний, Олексій Насонов, Ігнат Прохоренко, Сергій Пащинський, Володимир Братковський, Євген Гришин, Сергій Рущинський, Костянтин Анісімов, Сергій Вжитинський, Сергій Косолапов, Анатолій Безручко, Віталій Павленко, Валерій Калюжний, Олексій Мартинов, Юрій Серов.

Дуже шкода, але не всі гонщики змогли приїхати на цю зустріч. Найвідоміша та легендарніша команда нашого університету постійно завойовує призові місця у змаганнях з мотокросу. Мотокоманда “КАДІ-НТУ” чотири роки поспіль здобувала Кубок України з мотокросу, з 2018 по 2021 роки.

Ректор нашого університету Микола Федорович Дмитриченко щиро привітав мотокоманду НТУ та побажав подальших спортивних успіхів.

На зустрічі з вітальною промовою виступив проректор НТУ Олександр Іванович Булах.

Під час зустрічі записано інтерв’ю у знаменитих гонщиків.

Було показано фільм про історію мотокросу КАДІ та НТУ. Цей цікавий фільм на кінофестивалі спортивних фільмів зайняв перше місце!

На урочистому вечорі був сюрприз – оригінальний великий торт із емблемою нашого університету – мотокоманді КАДІ-НТУ 70 років.

Емоційна зустріч із спогадами пройшла у дружній та теплій атмосфері!