Вибори органів студентського самоврядування Національного транспортного університету

06 жовтня 2016 року в двох корпусах університету проходили вибори органів студентського самоврядування університету шляхом прямого таємного голосування. Всього у виборах прийняло участь 257 студентів-виборців, які могли обирати склад нової ради студентського самоврядування (12 чоловік) з 19 заявлених претендентів. Виборчі дільниці працювали з 10:00 до 17:00 за адресами: вул. Суворова 1 та вул. Кіквідзе 42, а вже 07 жовтня 2016 року були оголошені результати виборів.

11 жовтня 2016 року у головному корпусі НТУ, в залі засідань (ауд. 333)  відбулося організаційне засідання Студентської виборчої комісії та новообраної Ради студентського самоврядування НТУ, до складу якої увійшли 12 студентів університету: Бікадорова Анастасія (МП–ІV – 2), Головатюк Михайло (ОР – ІV-1), Іваненко Владислав (ТП-ІІ-3), Каленченко Оксана (ФП-1-1), Кішка Тетяна (ДН-ІІ-1), Кучай Тетяна (МП-ІІ-2), Петюшенко Владислав (ОР-ІІІ-1тех.), Сінчук Ірина (МП-І-1тех.), Халімоненко Яна (КН-ІІІ-1, Хилюк Марина (ФП-ІІ-1), Ширмук Дарина (ТП-IV-1) та Шпаковська Марія (ТР-ІІ-1).

На засіданні студенти шляхом відкритого голосування обрали голову, заступника та секретаря Ради студентського самоврядування НТУ. За ходом та процедурою голосування слідкували: Голова СВК НТУ – Єрко Ярослав, секретар СВК НТУ – Лук’яненко Катерина, та член СВК НТУ – Довгалюк Вікторія. На посаду голови РСС претендувало два кандидати: Бікадорова Анастасія та Головатюк Михайло. Претенденти розповіли свою позицію та ідеї щодо подальшої роботи у раді. Після жвавого  обговорення і голосування Головою  РСС НТУ став Головатюк Михайло Вікторович, за кандидатуру якого проголосувало 9 з 12 членів ради студентського самоврядування. Посаду заступника зайняв Петюшенко Владислав. Секретарем РСС НТУ була обрана Хилюк Марина.

Вітаємо новообраний склад Ради студентського самоврядування НТУ! Нехай при виконанні будь-якої роботи будуть завжди присутні натхнення, терпіння та творча наснага. Сподіваємося, що усе обіцяне зовсім скоро стане реальністю! Бажаємо успіхів!

vubory-rss