Випуск студентів-іноземців Національного транспортного університету

14 липня 2017 р. відбулась довгоочікувана святкова подія для більш ніж сотні студентів, які здобули ступінь «Бакалавр» в Національному транспортному університеті з різних країн світу: Туркменістан, Азербайджан, Грузія, Естонія, Молдова та Узбекистан.

Найкращі слова побажань студентам-випускникам адресували проректор з навчальної роботи Національного транспортного університету професор Олександр Казимирович Грищук, директор Центру міжнародної освіти доцент Олексій Сергійович Дудник.

В цей день були вручені дипломи 67 бакалаврам з транспортних технологій, 27 бакалаврам з міжнародної економіки, 18 бакалаврам з обліку і аудиту, 3 бакалаврам з будівництва та 2 бакалаврам з комп’ютерних наук.

За високі досягнення та відмінні успіхи у навчанні дипломи з відзнакою отримали наступні іноземні студенти: Артикова Шахзода, Дашгинова Чинара, Гаєв Ата, Рахімджанова Насіба та Халбаєв Сулейман.

Багато теплих слів почули на свою адресу випускники від гостей свята!