Вітаємо студентів факультету економіки та права Національного транспортного університету,

які зайняли друге місце у ІІ турі юридичної гри Justice Battle (кримінальні справи), організаторами якої є Юридична клініка «Соціальна справедливість» КНЕУ. Команда Юридичної клініки складалася із чотирьох студентів спеціальності «Право» – Ступак Ірини (група ТП-ІV-4), Корьян Микити (група ТП-ІV-4), Натойлад Ганни (група ТП-ІV-4), Панчехи Валерії (група ТП-ІV-1). Очолював команду голова Юридичної клініки Дмитрук Валерій. У даному заході брали участь команди юридичних клінік університетів НУБіП, КРОК, НТУ, НАВС та КНЕУ. Команди розглянули 3 фабули справи, де студенти мали змогу використати увесь свій хист та свої знання і навички з кримінального права і процесу. Розгляд справ був напруженим, супроводжувався коментарями і порадами від членів журі, обговорювався глядачами. За результатами оцінювання, до фіналу вийшли команди: юридичних клінік університетів КРОК, НТУ та КНЕУ. Фінальна справа з кримінального права передбачувала захист трьох обвинувачених. Саме від навичок студентів, винахідливості, їх уміння виступити і правильно обґрунтувати і сформулювати свою позицію, залежало виправдання їх сторони. Слід відмітити, що команда Національного транспортного університету зайнявши друге місце, не набагато відстала від переможців, і як зазначило журі, також на відмінно справилися із поставленим завданням.

justicebattle-3

justicebattle-2