Вручення дипломів магістра випускникам Центру заочного та дистанційного навчання Національного транспортного університету

7 лютого 2018 року відбулися урочисті збори, присвячені врученню дипломів магістра випускникам Центру заочного та дистанційного навчання  Національного транспортного університету.

В урочистостях взяли участь проректор з навчальної роботи Грищук Олександр Казимирович, директор Центру заочного та дистанційного навчання Ковбасенко Сергій Володимирович, заступник директора Центру Шевченко Ольга Євгенівна, заступник директора Центру Сімоненко Віталій Васильович, методичний колектив Центру, які звернулися до випускників з вітальним словом та найщирішими побажаннями подальших успіхів у житті.

В цьому році дипломи магістрів отримали близько двохсот випускників Центру заочного та дистанційного навчання Національного транспортного університету, двадцять шість з них – дипломи з відзнакою.