Вручення дипломів магістрів випускникам факультету менеджменту, логістики та туризму

4 січня 2023 року в залі засідань Вченої Ради Національного транспортного університету відбулася урочиста церемонія вручення дипломів магістрів випускникам факультету менеджменту, логістики та туризму.

На урочистих зборах були присутні: проректор з навчальної роботи, проф., к.т.н. Харута В.С., декан факультету, проф., к.т.н. Бакуліч О.О., завідувачка кафедри менеджменту, проф., д.е.н. Ложачевська О.М., завідувачка кафедри туризму, проф., д.пед.н. Ципко В.В., завідувачка кафедри фінансів, обліку і аудит, проф., д.е.н. Базилюк А.В.

З вітальним словом виступила декан ФМЛТ Бакуліч О.О. яка відмітила, що незважаючи на всі труднощі, пов’язані з російською агресією, що виникали підчас навчання, нам  всім є чим пишатися: серед 60 магістрів факультету, 14 отримують дипломи з відзнакою. Також було відзначено, що всі захисти магістерських робіт відбулися в аудиторіях університету та їх успішність   складає 100%.

Всі виступаючі побажали випускникам  міцного здоров’я, щоб вистачило сил та наполегливості на реалізацію усіх своїх планів та мрій. Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому, вчитися, підвищувати свій професіоналізм, удосконалювати свої знання, ставити перед собою завдання, і впевнено вирішувати їх! І, головне, побажання було миру всім нам і нашій Україні!