logo

 

Національний транспортний університет (НТУ) створений 07 листопада 1944 року як Київський автомобільно-дорожній інститут (КАДІ). За роки свого існування КАДІ-НТУ підготував понад 100 тисяч висококваліфікованих фахівців, професіоналізм яких забезпечив визнання нашого університету в Україні та за її межами.

У складі університету шість факультетів (автомеханічний; транспортного будівництва; транспортних та інформаційних технологій; менеджменту, логістики та туризму; економіки та права; заочного, дистанційного навчання та підготовки іноземних громадян) та Центр підвищення кваліфікації, перепідготовки, удоскона­лення керівних працівників і спеціалістів.

Ми готуємо інженерів з транспортних технологій, інженерів-механіків, інженерів-будівельників, інженерів-технологів, інженерів-проектувальників, дизайнерів, геодезистів, менеджерів, логістів, ІТ-фахівців, фінансистів, економістів, фахівців з обліку і оподаткування, юристів, документознавців, екологів, матеріалознавців, метрологів, маркетологів, оцінювачів майна, філологів, туризмознавців.

Освітні ступені бакалавра та магістра в нашому університеті можна здобути за 27 спеціальностями, 52 бакалаврськими та 42 магістерськими освітніми програмами за денною і заочною формами навчання. Наші спеціальності важливі та актуальні!

Національний транспортний університет – це давні традиції, славна історія, висококваліфікований професорсько-викладацький склад, передові методи викладання, сучасна лабораторна база, практична підготовка у наближених до майбутньої професійної діяльності умовах, міжнародні зв’язки з провідними закладами вищої освіти зарубіжжя.

Студенти, що приїхали на навчання з інших населених пунктів, забезпечуються місцями у гуртожитках, де є все необхідне для нормального проживання і навчання.

Університет має спортивний комплекс, літній спортивно-оздоровчий табір. Величезною популярністю серед студентів університету користується мотоспорт – університетська мотокоманда відома всій Україні та за її межами.

 

Прагнеш отримати класичну систему знань; здобути корисну, престижну та цікаву спеціальність; навчатися в самому центрі столиці – на мальовничих пагорбах київського Печерська?

Тоді НАЦІОНАЛЬНИЙ ТРАНСПОРТНИЙ УНІВЕРСИТЕТ – ЦЕ ТВІЙ ВИБІР!

Зроби крок у своє майбутнє! На тебе чекають

НОВАЦІЇ! ТЕХНОЛОГІЇ!! УСПІХ!!!

МІЖНАРОДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО