Загальні збори представників трудового колективу університету

28.08.2020 р. з дотриманням протиепідемічних заходів відбулися загальні збори представників трудового колективу університету, де були розглянуті наступні питання:

Звіт ректора про роботу колективу університету за 2019-2020 н.р. та завдання на новий навчальний рік. Доповідач – ректор університету Дмитриченко М.Ф. проаналізував підсумки  роботи колективу в 2019-2020 н.р. а також проінформував про особливості організації освітньо-наукового процесу в умовах адаптивного карантину та завдання колективу на наступний 2020-2021 н.р. Учасники зібрання схвалили підсумки роботи колективу та звіт ректора.

Наступне питання – про нову редакцію статуту НТУ. Доповідач  –  проректор з навчальної роботи професор Грищук О.К. Було розглянуто питання про нову редакцію статуту університету відповідно з вимогами: (Закони України «Про вищу  освіту», «Про освіту», «Про фахову передвищу освіту»).  Були схвалені  запропоновані зміни до статуту університету та нова редакція статуту НТУ.

В різному проректор з навчальної роботи професор Грищук О.К. проінформував про особливості початку нового н.р. та ознайомив з наказом ректора  № 374 від 26.08.2020 р.  «Про організацію освітньо-наукового процесу в осінньому семестрі 2020/2021 навчального року», а проректор з навчальної роботи та соціально-економічного розвитку доцент Булах О.І. довів до відома колективу вимоги та заходи щодо виконання «Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах освіти в період карантину в зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID – 19)», затверджених Постановою Головного державного санітарного лікаря України 30.07.2020 р.