Захист дипломних робіт бакалаврами факультету транспортного будівництва

Захист дипломної роботи бакалавра – це, мабуть, самий хвилюючий і відповідальний момент за весь час навчання в університеті. На факультеті транспортного будівництва з 19 по 22 червня відбувся захист дипломних робіт студентами 4 курсу, які стали дипломованими бакалаврами. В процесі захисту бакалаври запропонували досить багато цікавих технологічних рішень та розкрили ряд питань, які ставить перед ними саме життя. Тепер все це вже позаду і новоспечених бакалаврів чекає пошук перспективної роботи або вступ до магістратури.

На факультеті захистилося 114 молодих спеціалістів, серед яких 73 студенти за напрямом «Будівництво» фахові спрямування: «Автомобільні дороги і аеродроми», «Мости і транспортні тунелі», «Автомобільні дороги і аеродроми», спеціалізація «Будівництво і експлуатація аеродромів», «Технології будівельних конструкцій, виробів і матеріалів» та 41 студент за напрямом «Геодезія, картографія та землеустрій». Всього завершили навчання на бакалавраті 90 студентів на «відмінно» та «добре», що складає 76%, серед яких з відзнакою 20 студентів.

Достатню кваліфікацію випускників та набуті професійні компетентності відзначили голови комісій з атестації студентів напряму підготовки «Будівництво» к.т.н, професор, завідувач кафедри «Архітектурні конструкції» Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури  Коваль Петро Миколайович і к.т.н., перший заступник директора Державного підприємства «Дорцентр» Стьожка Віталій Володимирович  та члени екзаменаційних комісій. Належний рівень представлених до захисту робіт переконливо засвідчив, що студенти проявили себе фахівцями в теорії і на практиці.

Диплом бакалавра, який отримали наші випускники, дає можливість працевлаштування на посади за спеціальностями, які так потрібні нашій державі; вони також мають можливість працевлаштування за спорідненими спеціальностями.

Всім новоспеченим бакалаврам, для яких розпочинається нова сторінка їхнього по справжньому дорослого життя, бажаємо широкої і світлої дороги в житті, наполегливості в досягненні поставленої мети, успіхів сьогодні і завжди.