Захист кваліфікаційних робіт магістрів Центру заочного та дистанційного навчання

З 25 по 28 січня 2022 року в Національному транспортному університеті проходила атестація студентів Центру заочного та дистанційного навчання другого (магістерського) рівня вищої освіти. Працювало 19 екзаменаційних комісій за 22 освітніми програмами. Кваліфікаційні роботи успішно захистили 96 студентів. Десятеро студентів спеціальності 081 “Право” успішно склали атестаційний іспит.

В рідних стінах університетських аудиторій магістри вільно володіли матеріалом обраної теми досліджень, демонстрували високий рівень знань та практичну підготовку, висвітлювали актуальні питання результатів проведених практичних досліджень, а на запитання членів комісій давали вичерпні відповіді.

Голови та члени Екзаменаційних комісій відзначили високий рівень виконання кваліфікаційних робіт та підготовки усіх здобувачів освіти. Представлені роботи мали не лише теоретичне спрямування, а й практичну цінність, адже більшість студентів вже працюють за спеціальностями в провідних компаніях та установах.

Вітаємо магістрів Центру заочного та дистанційного навчання з успішним захистом магістерських кваліфікаційних робіт та бажаємо подальших успіхів!