Запрошення на вебінар “МОДУЛЬНІСТЬ БУДІВНИЦТВА”

Національний транспортний університет (НТУ) та ТОВ “КОНСАЛТИНГОВА ФІРМА ПРАКТИКА”, при підтримці Посольства Королівства Нідерландів в Україні та за участі Київського національного університету будівництва і архітектури (КНУБА), запрошують Вас на вебінар “МОДУЛЬНІСТЬ БУДІВНИЦТВА”.
Вебінар присвячений проблемам та інноваційним рішенням щодо відновлення інфраструктури та індустріальних об’єктів України. Захід буде зосереджений на передових нідерландських технологіях та рішеннях для відновлення об’єктів транспортної та соціальної інфраструктури.

КЛЮЧОВ І ТЕМИ:

➢    Загальна модульна концепція будівництва.
➢    Модульні мостові системи.
➢    Модульні будівлі/житло.

МІСЦЕ ТА ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ЗАХОДУ

28 червня 2023 року о 14:00 Zoom – Платформа

Участь безкоштовна.
Вебінар проходитиме українською та англійською мовами, із синхронним перекладом для зручності учасників.
Для участі в онлайн-зустрічі, просимо Вас ЗАПОВНИТИ РЕЄСТРАЦІЙНУ ФОРМУ.

!!! Посилання на онлайн-зустрічі буде надіслане Вам на адресу електронної пошти, вказаної при реєстрації.

Не пропустіть можливість дізнатися про передові технології!

МОДЕРАТОРИ та ПРОГРАМА