Засідання координаційного штабу забезпечення діяльності університету в умовах воєнного стану

24 травня 2022 р. під головуванням ректора університету М.Ф. Дмитриченка відбулося засідання ректорату – координаційного штабу забезпечення діяльності університету в умовах воєнного стану.

Присутні: Дмитриченко М.Ф., Грищук О.К., Булах О.І., Славінська О.С., Мельниченко О.І., Токін О.П., Лозова Л.Ф., Коцюруба С.М., Рябоштан Л.Г., Харута В.С.

Основні питання, які розглянуто на засіданні, та рішення, що були ухвалені.

1. Про хід заліково-екзаменаційної сесії, засідання науково-методичної ради з розгляду питань розроблення Правил прийому на навчання для здобуття вищої освіти в Національному транспортному університеті в 2022 році, підготовку до підсумкової атестації студентів другого (магістерського) рівня вищої освіти, підготовку до днів відкритих дверей, роботу з іноземними студентами, контроль сплати за надання освітніх послуг (Грищук О.К.).
  2. Про хід заліково-екзаменаційної сесії, роботу екзаменаційних комісій з підсумкової атестації студентів другого (магістерського) рівня вищої освіти, роботу щодо організації з проходження всіх видів практик студентами першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти, підготовку графіку навчального процесу та проєкту навантаження на 2022-2023 навчальний рік (Токін О.П.).
  3. Про організацію науково-дослідної роботи в університеті в умовах воєнного стану, роботу з технічними комітетами, Національним комітетом з відновлення України від наслідків війни та створенням спеціалізованих вчених рад (Славінська О.С.).
  4. Про забезпечення життєдіяльності університету та координацію співпраці з адміністративними, правоохоронними та органами територіального захисту (Булах О.І.).
  5. Про виплату авансу, академічної та соціальної стипендій, сплату за комунальні послуги, оформлення документів для своєчасної виплати заробітної плати співробітникам університету (Коцюруба С.М.).
  6. Про фінансову діяльність в університеті, підготовку довідок до казначейства, нарахування соціальної стипендії, підготовку проєкту штатного розпису, роботу з трудовими угодами на виконання науково-дослідних робіт (Рябоштан Л.Г.).
  7. Про роботу відділу кадрів та архіву університету, продовження працевлаштування співробітників університету та формування графіку відпусток (Лозова Л.Ф.).
  8. Про підготовку до проведення планового засідання Вченої ради університету, створенням спеціалізованих вчених рад, роботу центру з підготовки водіїв Національного транспортного університету (Мельниченко О.І.).
  9. Про стан роботи з акредитації освітніх та освітньо-наукових програм, Національним комітетом з відновлення України від наслідків війни, міжнародної діяльності університету в рамках програм Erasmus+ та інших (Харута В.С.).

Ректор                                                                             Микола ДМИТРИЧЕНКО