Засідання координаційного штабу забезпечення діяльності університету в умовах воєнного стану

5 квітня 2022 р. під головуванням ректора університету М.Ф. Дмитриченка відбулося засідання ректорату – координаційного штабу забезпечення діяльності університету в умовах воєнного стану.

Присутні: Дмитриченко М.Ф., Білякович М.О., Булах О.І., Грищук О.К., Славінська О.С., Токін О.П., Лозова Л.Ф., Рябоштан Л.Г., Дзюбак Л.С. Харута В.С., Харченко А.М.

Основні питання, які розглянуто на засіданні, та рішення, що були ухвалені.

1. Про хід освітнього процесу в дистанційному (синхронному та асинхронному) режимі, зміни в графіку навчального процесу на 2021-2022 навчальний рік та підготовку до проведення Вченої ради університету (Білякович М.О., Токін О.П.).
  2. Про подальші заходи, які необхідно здійснити з метою підготовки екзаменаційних матеріалів до проведення атестації здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти (Грищук О.К., Харченко А.М.).
  3. Про організацію науково-дослідної роботи в університеті в умовах воєнного стану, пропозиції робочої групи (Гамеляк І.П., Мозковий В.В., Онищенко А.М., Загорняк О.В.) в питанні відновлення транспортно-дорожнього комплексу після військових дій (Славінська О.С.).
  4. Про забезпечення життєдіяльності університету та координації співпраці з адміністративними, правоохоронними органами та органами територіального захисту (Булах О.І.).
  5. Про фінансову діяльність в університеті, підготовку звітів до казначейства та Міністерства освіти і науки України, трудових угод на виконання науково-дослідних робіт (Рябоштан Л.Г.).
  6. Про проведення підготовчої роботи з метою своєчасної виплати авансу співробітникам університету (Дзюбак Л.С.).
  7. Про надходження лікарняних листів на співробітників університету, підготовку квартальних звітів, а також продовження строків трудових договорів (контрактів) з науково-педагогічними працівниками університету (Лозова Л.Ф.).
  8. Про стан роботи з акредитації освітніх програм та міжнародної діяльності університету (Харута В.С.).

Ректор                                                                          Микола ДМИТРИЧЕНКО