Засідання Вченої ради Національного транспортного університету

30 вересня 2021 року відбулося засідання Вченої ради університету, де в урочистій обстановці, Генеральний директор Національного рейтингу якості товарів та послуг «Зірка якості» Коваль Ігор Анатолійович, вручив Національному транспортному університету достойну відзнаку його плідної роботи, а саме Зірку якості та Експертний висновок, як Кращому університету України в 2020 році.

Також, на урочистому зібранні, за багаторічну плідну роботу в підготовці конкурентоздатних фахівців для потреб транспортно-дорожнього комплексу України, вихованні соціально-відповідальної та спортивної молоді, були відзначені Кіркевич Марія Петрівна, завідувач кафедри фізичного виховання і спорту в період з 2005 по серпень 2021 р. Марія Петрівна Заслужений працівник фізичної культури і спорту, Заслужений майстер спорту СРСР з гандболу, Олімпійська чемпіонка 1976 року в Монреалі, срібна і бронзова призерка чемпіонатів світу 1975, 1973 рр., семиразова володарка Кубку Європейських чемпіонів, 10-разова чемпіонка СРСР в складі команди «Спартак» Київ, переможниця 5-ї (1971р.) та 6-ї (1975р.) Спартакіада народів СРСР, а також, доктор історичних наук, професор Хорошун Борис Іванович, завідувач кафедри теорії та історії держави і права в період з 2003 р. по серпень 2021 р. Борис Іванович автор понад 130 наукових та навчально-методичних праць, нагороджений орденом «За заслуги» III ступеня, Грамотою Кабінету Міністрів України, знаками Міністерства освіти і науки України «Відмінник освіти України», «Петро Могила». Ректор університету Дмитриченко Микола Федорович висловив щиру вдячність Марії Петрівні та Борису Івановичу, за їхній неоцінимий внесок в розвиток вищої освіти України.