Зустріч керівництва Національного транспортного університету зі студентським активом

Відбулась зустріч керівництва Національного транспортного університету зі студентським активом. На зустрічі були, також, присутні директор студмістечка, голови профкому студентів та аспірантів, ради студентського самоврядування університету.

Ректор Національного транспортного університету професор Дмитриченко М.Ф. детально зупинився на актуальних проблемах сьогодення, питаннях студентського самоврядування, життя та відпочинку студентів університету.

Були розглянуті питання:

• Можливість студентам залишатись в гуртожитках під час літніх та зимових канікул.
  • Відвідування гуртожитків сторонніми особами (одногрупники, друзі, родичі студентів НТУ, що проживають в гуртожитках).
  • Відвідування басейну та плати за користування ним.
  • Дизайн офіційного сайту НТУ.
  • Оновлення спортивного інвентарю та підтримка спортивних секцій.
  • Можливість користування футбольним полем на території спорткомплексу та інші.

В співбесіді студенти отримали змістовну інформацію та прийняли активну участь в її обговоренні.

Крім того було розглянуто питання відкриття фан-зони для студентів НТУ, яка буде розташована в гуртожитку №5. А також прийняте рішення і в подальшому проводити зустрічі такого формату.