Зустріч з Надзвичайним та Повноважним Послом Ісламської Республіки Іран в Україні та Молдові паном Мохаммедом Бехешті Монфаредом ректора Національного транспортного університету

2 листопада 2017 р. в Національному транспортному університеті відбулася зустріч ректора університету професора Дмитриченка М.Ф. з Надзвичайним та Повноважним Послом Ісламської Республіки Іран в Україні та Молдові паном Мохаммедом Бехешті Монфаредом, на якій обговорювалися питання щодо науково-технічного співробітництва між університетом та вищими навчальними закладами Ісламської Республіки Іран, та Іранською економічною та науковою асоціацією (обмін науковими та науково-педагогічними фахівцями, проведення сумісних наукових досліджень, участь у наукових конференціях та інше).