29 листопада відбулася зустріч-знайомство Студентського самоврядування Національного транспортного університету (ОСС НТУ) та адміністрації університету

Від самоврядування в засіданні прийняли участь Савенко Ганна – Голова ОСС НТУ, Ячний Богдан – заступник голови ОСС НТУ, Омелянчук Поліна – секретар ОСС НТУ, Голова ОСС ФТБ, представники студентської виборчої комісії та ініціативних груп, від адміністрації університету Дмитриченко Микола Федорович – ректор Національного транспортного університету, перший проректор – Білякович Микола Олексійович, проректор з навчальної роботи – Грищук Олександр Казимирович, проректор з навчальної роботи та соціально-економічного розвитку – Булах Олександр Іванович, проректор з наукової роботи – Славінська Олена Сергіївна, вчений секретар Національного транспортного університету – Мельниченко Олександр Іванович, помічник проректора, начальник навчально-методичного управління – Токін Олександр Павлович, помічник ректора – Харута Віталій Сергійович, начальник відділу кадрів – Васянова Ніна Іванівна, головний бухгалтер – Коцюруба Світлана Миколаївна, начальник планово-фінансового відділу – Рябоштан Людмила Григорівна.

Під час зустрічі були обговорені ключові питання діяльності університету та залучення до його реалізації студентського самоврядування у вигляді представництва у Вченій раді університету, Вчених радах факультетів, стипендіальній комісії тощо, реалізації навчального процесу в період пандемії, можливості участі студентства в науковій роботі, питання фінансування, стипендіального забезпечення, соціальних стипендій, організації проживання в гуртожитках, формування розкладу занять, можливості здійснення міжнародної академічної мобільності тощо.

Керівництво студентського самоврядування мало можливість задати питання, які їх цікавлять та отримали вичерпні відповіді на них. В ході діалогу були визначені ключові напрями подальшої співпраці, направлені на підтримку студентства, створення належних умов для здобуття вищої освіти та самореалізації студентів. Також, була визначена необхідність таких зустрічей на постійній основі, оскільки лише через спілкування, можливе напрацювання дієвих заходів розвитку Національного транспортного університету та підвищення рівня підготовки випускників.