logo

Французький тиждень в Україні. Програма стажування Egis

 

Egis Ukraina в рамках Тижня Франції в Україні, який відбуватиметься 3-10 грудня 2021 р., запрошує студентів Національного Транспортного Університету взяти участь в онлайн зустрічі, щоб дізнатися про можливості розвитку своєї кар’єри з Egis.

Online зустріч зі студентами Національного Транспортного Університету  відбудеться 07.12.2021 о 12.00 на платформі Google Meet за посиланням https://meet.google.com/ydc-tuoz-rga

Представник Egis Ukraina поділиться інформацією про умови працевлаштування в Egis та програму стажування. Ключовим на зустрічах зі студентами буде присутність провідного експерта Egis із транспортної галузі. Він розповість про флагманські проєкти компанії, їх стратегічне значення для України та регіону та поділиться зі студентами досвідом роботи у сфері інфраструктурних проєктів.

Протягом зустрічі студенти зможуть:

  • почути про реальний досвід в галузі інжинірингу від експерта, який безпосередньо бере участь в розвитку інфраструктури країни;
  • поспілкуватися з нашим експертом і проконсультуватися з ним/нею щодо своїх поточних курсових проєктів (якщо вони пов’язані з проблематикою проєкт).
  • залишити заявку на участь у стажуванні, або резюме для потенційного працевлаштування.

Для кого?

Для студентів інженерного направлення, які вивчають або цікавляться: плануванням і аналізом транспорту /мобільності, проєктування транспортних споруд.

Адреса університету:
Україна, 01010, м. Київ,
вул. М. Омеляновича-Павленка, 1
тел. +38 (044) 280-82-03
е-mail: general@ntu.edu.ua
http://www.ntu.edu.ua

Приймальна комісія:
кімн. 119б,
тел.+38 (044) 280-54-09

МІЖНАРОДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО