2nd PMC зустріч за проектом «Smart Transport and Logistics for Cities (SmaLog)», м. Рим, Італія

29-31 травня відбулась 2-га координаційна зустріч керівників проекту «Smart Transport and Logistics for Cities (SmaLog)».

Три дні були насичені цікавою та продуктивною працею, жвавими дискусіями та ефективними рішеннями.

Основними питаннями зустрічі стали:

обговорення поточного стану за напрямками проекту

розробка спільної магістерської програма EU UA-GE

знаходження перспектив щодо спільного / подвійного навчання в POLITECHNIKA SLASKA (Польща) та HOCHSCHULE WISMAR (Германія) для студентів з університетів України та Грузії.

Представники Національного транспортного університету, в особі доцентів кафедри транспортних систем та безпеки дорожнього руху – О.М. Куницької та С.В. Янішевського, представили інформацію щодо розвитку дистанційного курсу навчання «Система UA & GE University SmaLog – підвищення кваліфікації вчителів». Розробка та реалізація даного курсу є зоною відповідальності НТУ за проектом «Smart Transport and Logistics for Cities (SmaLog)».

Більше інформації про проект «Smart Transport and Logistics for Cities (SmaLog)»  smalog-2017.uniroma2.it