Академічна мобільність для викладачів Національного транспортного університету до Університету Пітешті (Румунія) в рамках програми ERASMUS+

В рамках тижня академічної мобільності для викладачів за програмою  ERASMUS+ до Румунії, на період з 4 по 8 жовтня, відрядження здійснила Галак Ірина Іванівна доцент кафедри транспортного права та логістики.

В перший день мобільності відбулася зустріч з представниками центру міжнародних відносин університету Пітешті, в заході приймали участь представники вищих навчальних закладів України та Узбекистану (Університет Карші).

Також, було обговорено ціль візиту та перспективи подальшого співробітництва із представниками кафедри «Автомобілебудування та транспорт»  Бедереу Шустєр Хєлєнє (Bădărău Şuster Helene), завідуюча кафедрою та Борой Андрій-Олександру (Boroiu Andrei-Alexandru), відповідальний з питань мобільності на кафедрі. Під час зустрічі, Галак Іриною Іванівною було представлено розгорнуту інформацію в різних аспектах про діяльність НТУ та,  в рамках реалізації запланованих заходів мобільності, проведено курс лекцій на тему «Роль повернень в логістиці та управління реверсивними потоками» для магістрів в галузі інженерії та менеджменту.

По закінченню Галак І.І., окрім величезного досвіду, отримала сертифікат підтвердження реалізації академічної мобільності.