Науково-дослідне стажування у Національному транспортному університеті професора Білостоцького університету Канстантсіна Мятлюка

Відповідно до Угоди про співробітництво між Міністерством освіти і науки України та Міністром національної освіти Республіки Польща з 15.09.2021 по 15.10.2021 професор Білостоцького університету (Польща) Кастантсін Мятлюк проходив науково-дослідне стажування у Національному транспортному університеті на базі кафедри дорожніх машин.

Протягом науково-дослідного стажування відбулися зустрічі професора Кастантсіна Мятлюка з представниками кафедри дорожніх машин та кафедри автомобілів Національного транспортного університету. У перший день стажування на засіданні кафедри дорожніх машин було обговорено основні завдання науково-дослідного стажування та затверджено індивідуальний план стажування. Завідувач кафедри дорожніх машин професор Мусійко Володимир Данилович презентував наукові розробки і здобутки кафедри, а також навчальні лабораторії університету. Під час стажування професор Кастантсін Мятлюк ознайомив викладачів НТУ із освітньою і науковою діяльністю Білостоцького університету (Польща) та власними ідеями щодо розроблення моделі прототипу мобільного робота та оптимізації його руху по заданій траєкторії під час стажування. Також було обговорено перспективи подальшого співробітництва із викладачами Білостоцького університету та НТУ. По закінченню наукового-стажування професор Кастантсін Мятлюк на засіданні кафедри дорожніх машин доповів про отримані наукові результати, а саме: розроблену концептуальну модель мобільного робота з використанням технології мехатронного проектування у формальній базі ієрархічних систем. Підготовлено проєкт спільної публікації наукової статті «Концептуальний дизайн чотириколісного мобільного робота». У результаті обговорення освітньо-професійних програм «Експлуатація, випробування та сервіс машин» та «Будівельні та дорожні машини та устаткування» спеціальності 133 «Галузеве машинобудування» галузі дослідження 13 «Механічна інженерія» для здобуття ступеня бакалавра та магістра професором Кастантсіном Мятлюком було надано позитивні відгуки.

Плідне науково-дослідне стажування професора Білостоцького університету (Польща) Кастантсіна Мятлюка у Національному транспортному університеті засвідчив отриманий ним сертифікат.