logo

Мотокоманда Національного транспортного університету четвертий рік поспіль здобуває Кубок України з мотокросу

Команда нашого університету, успішно виступила на змаганнях в місті Буча, Київської області. За регламентом в залік йдуть 10 кращих заїздів в 8 класах мотоциклів (50 см. куб., 65 см. куб., 85 см. куб., клас «Хобі-МХ2», клас «Хобі-МХ1», клас МХ2, клас МХ1, клас «Ветеран»).У класі 50 см. куб. перше місце – Матвій Пономаренко (8 років). Матвій дуже старався і результат вийшов. Клас 65 см. куб. перше місце – у юного, дуже сміливого, думаючого не по роках, талановитого гонщика Володимира Кубечко (8 років). Клас 85 см. куб. третє місце – Данило Сітак (14 років). Данилом можна пишатися і захоплюватися. Справжній спортсмен з повною самовіддачею. Справа в тому, що гонщик Сітак перед гонкою застудився і мчав у заїздах з температурою … Клас «Хобі-МХ2» – Антон Жуков не зміг взяти участь в заїздах. Мотоцикл гонщика вийшов з ладу, зламалася коробка передач. Клас МХ2 – Дмитро Марчук загальне друге місце. У першому заїзді на його мотоциклі пробило колесо, зазвичай в таких випадках гонщики сходять. Але цілеспрямований Дмитро зумів доїхати до фінішу на спущеному колесі на четвертій позиції. У другому заїзді він мчав майже весь заїзд на другому місці, але дуже старався вийти вперед. Але цьому заважали великі чинники – дуже сильний непоступливий суперник, і прямо в обличчя, шматки ґрунту і каміння з під коліс заднього колеса попереду йде спортсмена. Амбітному Дмитру Марчуку вдалося зробити дуже важливий обгін тільки в кінці заїзду. Перше місце у другому заїзді. Відмінний результат і прекрасна гонка у виконанні перспективного гонщика Дмитра Марчука! У класі «Ветеран» впевнено переміг відомий гонщик Костянтин Уткін, а легендарний гонщик, майстер спорту міжнародного класу, Олександр Морозов (59 років), на цей раз зайняв п’яте місце. У класі МХ1 перші місця в двох заїздах з перевагою в одне коло зайняв багаторазовий призер чемпіонатів Європи з мотокросу, майстер спорту міжнародного класу, аспірант Національного транспортного університету Дмитро Асманов. Між заїздами на мотоциклі Асманова виявилися технічні проблеми. Але часу на ремонт і заміну проблемного вузла мотоцикла не було, і було прийнято рішення стартувати без заміни зношеного вузла. Завдання для Дмитра Асманова була доїхати до фінішу в щадному режимі. Весь заїзд представники команди НТУ дуже хвилювалися, щоб мотоцикл витримав великі навантаження в заїзді. Дивились на таймер часу, показуючи Дмитру, скільки залишилося часу до закінчення заїзду. Полегшено зітхнули тільки тоді, коли Дмитру Асманова показали фінішний прапор … Володарем Кубка України з мотокросу 2021 року в четвертий раз поспіль, стала команда Національного транспортного університету. Такого ще в історії українського мотоспорту не було. Це дуже велике спортивне досягнення.