Зустріч студентів з представниками компанії «Дорнієр Консалтінг Інтернешенал ГмбХ»

20 жовтня 2021 року кафедрою «Транспортні системи та безпека дорожнього руху» було організовано та проведено зустріч студентів з представниками компанії «Дорнієр Консалтінг Інтернешенал ГмбХ». Заступник директора Представництва к.т.н Валерій Мосьпан ознайомив студентів з історією компанії «Дорнієр Груп» та напрямками діяльності Департаменту транспорту і мобільності. Разом з пані Ангеліною, керівником HR відділу Компанії обговорили можливості працевлаштування випускників Національного транспортного університету, які здобувають освіту за освітніми програмами кафедри: «Інтелектуальні системи управління дорожнім рухом», «Транспортна логістика міста», «Транспортно-логістичні системи вантажних автомобільних перевезень» та освітньо-науковою програмою «Розумний транспорт та логістика для міст».