Академічна мобільність професора Марини Пуюело Казорла з Політехнічного університету Валенсії в рамках проекту Erasmus+K107

11-15 жовтня 2021 року в Національному транспортному університеті пройшла стажування Марина Пуюело Казорла, професор Школи інженерії дизайну Політехнічного університету Валенсії (UPV, Іспанія), директор з науково-дослідної роботи школи. Візит був запланований в рамках програми міжнародної академічної мобільності викладачів, студентів та адміністративного персоналу за проектом Erasmus+ K107 2020-1-ES01-KA107-080304 [2019-1-ES01-KA107-062073].

Оскільки професійні інтереси проф. Марини Пуюело Казорли лежать в сфері дизайну громадських місць, інклюзивного дизайну та інтерпретації культури у виробах і пристосуваннях, в НТУ були організовані заходи для імплементації тематики дизайну в проекти з розробки елементів транспортної інфраструктури.  Так, для проведення в НТУ виставки «TransportART» проф. М.Пуюело привезла з собою творчі роботи студентів і викладачів UPV, а також групи школярів в рамках спеціально оголошеного для цього конкурсу на тему «Sustainable Mobility Week at UPV». Основна концепція виставки – відтворити власні відчуття, пов’язані із міською мобільністю,  та уявити собі ідеальний засіб для переміщення.

Також, для всіх бажаючих 12-го і 13-го жовтня в НТУ було проведено серію зустрічей з професором М.Пуюело для демонстрації та обговорення сучасних викликів, що стоять перед академічним колом Школи інженерії дизайну в сфері проектування елементів транспортної інфраструктури, зокрема з метою переключення мешканців міста з особистого транспорту на громадський.

Зі свого боку, згідно з програмою візиту, представники різних факультетів університету ознайомили професора М. Пуюело із структурою, навчально-науковими лабораторіями (лабораторії гідравліки ім. Ю.М. Даденкова; будівельних конструкцій та матеріалів; будівництва та управління майном; UkrAVTO Corporation; MOTUL Deutschland GmbH;  SMALOG; комп’ютерної, інженерної графіки та дизайну), а також  основними напрямами освітньої і науково-дослідної діяльності НТУ.

Університет виражає подяку й бажає творчих успіхів всім учасникам заходу!