Академічна мобільність викладача Національного транспортного університету до Жешувського технологічного університету (Польща) в рамках програми ERASMUS+

В рамках реалізації академічної мобільності для викладачів за програмою  ERASMUS+ К1 до Жешувського технологічного університету у м. Жешув (Польща) на період з 17 по 21 квітня 2023 року була відряджена канд. економ. наук, доцент кафедри менеджменту Заяц Ольга Василівна.

Відповідно до міжінституційної угоди, на факультеті менеджменту викладачем Заяц О.В. було прочитано курс лекцій студентам першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, який складав 8 годин з навчальної дисципліни «Менеджмент», а саме: Теоретичні аспекти бренд-менеджменту;  Моделі формування та розвитку бренду; Психологічні аспекти брендингу; Територіальний брендинг; Брендування країни.

В рамках академічної мобільності було проведено ряд зустрічей, а саме з представником Департаменту міжнародного співробітництва Жешувського технологічного університету PhD Павелом Перц (Paweł Perz) та Джоанною  Русзел (Joanna Ruszel), викладач Заяц О.В. обговорила подальшу співпрацю та розширення напрямку академічної мобільності викладачів та студентів між університетами.

Також, відбулися переговори з приводу подальшої наукової співпраці з Евеліною Нич (Ewelina Nycz) та Джоанною В’яжевич (Joanna Wiażewicz), яка є редактором наукового журналу Modern Management Review, саме тому було обговорено можливість співпраці та публікацій з менеджменту у журналах Жешувсього технологічного університету, можливості участі студентів та викладачів обох закладів освіти в наукових конференціях.

Впевнені в подальшій плідній співпраці з Жешувським технологічним університетом!