Запрошення на вебінар “Технологія відновлення доріг з важким, інтенсивним рухом”

Національний транспортний університет та ТОВ “КОНСАЛТИНГОВА ФІРМА ПРАКТИКА” спільно з Посольством Королівства Нідерландів в Україні запрошують Вас на вебінар “Технологія відновлення доріг з важким, інтенсивним рухом”, присвячену проблемам та інноваційним рішенням у сфері відновлення дорожньої інфраструктури з використанням сучасних технологій,  відновленню інфраструктури та індустріальних об’єктів України. Захід буде зосереджений на передових голландських технологіях та рішеннях для відновлення транспортної та соціальної інфраструктури, житла та промислових об’єктів.

МІСЦЕ ТА ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ЗАХОДУ: 28 квітня 2023 року о 14:00 Zoom – Платформа

Участь безкоштовна. Вебінар проходитиме українською та англійською мовами, із синхронним перекладом для зручності учасників.
Для участі в онлайн-зустрічі, просимо Вас заповнити реєстраційну форму, що доступна за посиланням.

Посилання на онлайн-зустрічі буде надіслане Вам на адресу електронної пошти, вказаної при реєстрації.

Ключові теми:

• Передові технології голландських компаній та механізми фінансування проектів реконструкції
  • Координація з Міністерством інфраструктури України та формування робочих груп
  • Розвиток ефективної співпраці в проектах реконструкції
  • “Шари основи дорожнього одягу підвищеної міцності з використанням місцевих матеріалів
  • Місцеві рекомендації та лабораторні дослідження Національного транспортного університету

Не пропустить можливість дізнатися про передові підходи до реконструкції доріг!

Детальніше з інформацією стосовно заходу можна ознайомитись за посиланням.