Ознайомче практичне заняття студентів та викладачів автомеханічного факультету на підприємстві ТОВ «ВІДІ АВТОСІТІ КІЛЬЦЕВА»

В рамках реалізації договору про співпрацю, 12 квітня 2023 року студенти та викладачі автомеханічного факультету відвідали ТОВ ВІДІ АВТОСІТІ КІЛЬЦЕВА (VIDI).

Під час виїзного заняття працівники підприємства ознайомили здобувачів освіти та викладачів Національного транспортного університету з технологічним процесом, зокрема, прийомом автомобіля після звернення клієнта, первинним оглядом, складанням переліку робіт з технічного обслуговування, підбору запасних частин, процесом виконання робіт на постах ремонтної зони підрозділу підприємства, що працює з брендом Toyota.

Студенти та викладачі мали змогу побачити сучасне технологічне обладнання автосервісу Toyota, зокрема, підйомники, інструментальні візки, діагностичне обладнання, склад запасних частин. Було проведено екскурсію виробничими приміщеннями: зона попереднього огляду, зона поточного ремонту, цех кузовного ремонту та відновлення лакофарбових покриттів, виробництво автомобілів спеціального призначення «ВІДІ ЮНІКОМЕРС».