АВТОДОРЕКСПО – 19-й міжнародний форум автодорожньої галузі

10 листопада у Києві розпочав роботу Міжнародний форум з будівництва і ремонту доріг і мостів АВТОДОРЕКСПО. На офіційній церемонії відкриття АВТОДОРЕКСПО 2021 взяли участь ректор Національного транспортного університету Микола Дмитриченко, Заступник Голови Державного агентства автомобільних доріг України (Укравтодор) Андрій Івко, Директор Державного дорожнього науково-дослідного інституту імені Шульгіна (ДержДорНДІ) Артем Безуглий. На виставці демонструвалися найновіші технології та техніка  для будівництва, ремонту, утримання доріг, засоби організації та регулювання дорожнього руху, засоби безпеки та контролю. Національний транспортний університет представив свій стенд, де було розміщено інформацію про основні результати впровадження та розробки науково-педагогічного колективу університету в дорожній галузі.  Відокремлений структурний підрозділ «Барський коледж транспорту та будівництва НТУ» представив навчальну базу, в арсеналі якої: двигуни, ходові частини, трансмісії автомобілів та інше.

На форумі почала роботу науково-практична конференція щодо сучасних матеріалів та технологій, яка охоплює ключові питання та проблеми для успішної реалізації програми президента України  «ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО».