Свято до Дня української писемності та мови

Цього тижня у Національному транспортному університеті проходить низка заходів, присвячених Дню української писемності та мови. Сьогодні, 10 листопада, відбувся святковий концерт, організаторами якого стали викладачі кафедри теорії та історії держави і права на чолі з завідувачкою Автушенко Іриною Борисівною. У святі взяли участь студенти перших-других курсів всіх факультетів університету, а також студенти різних курсів Центру міжнародної освіти та студенти вишів міста Києва. На святі прозвучали поезії поетів-класиків і поетів-сучасників. Гості свята, відмітили піднесено-урочисту, патріотичну атмосферу свята. Всі студенти і студентки виступаючи, намагалися як найточніше передати свою щиру любов до мови, своє розуміння її значимості у житті молодої людини, розуміння того що від її діяльної сили значною мірою залежить їх майбутнє. Зворушливими були виступи студентів-іноземців, які декламуючи вірш Андрія Малишка «Буду я навчатись мови золотої», виявили свої почуття до української мови. На святі також звучали пісні, серед них пісня сучасної поетеси Тетяни Яровициної «Україна – це ти». А пісня В’ячеслава Вакарчука «Буде все добре» прозвучала як позитивний акорд на висловлене побажання ведучих студентів свята від імені української молоді, щоб на нашій землі перестали стріляли гармати, а звучали пісні. Оскільки в Україні є така молодь, то мова житиме вічно! На останок з вуст ведучих заходу прозвучали вже для всіх природні слова: «Слава Україні! Героям слава!»

Meet – dqd-bkte-pdg – Opera