День відкритих дверей в Національному транспортному університету

1 квітня в Національному транспортному університеті відбувся перший у цьому році День відкритих дверей для майбутніх вступників, батьків та всіх охочих.

Даний захід проходив для двох аудиторій: очно для всіх бажаючих в залі засідання Вченої ради університету та онлайн. І що дуже приємно, безпосередньо до університету завітали понад 100 бажаючих отримати детальну інформацію від керівництва університету, деканів факультетів, відповідального секретаря Приймальної комісії щодо Порядку прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2023 році до Національного транспортного університету.

На початку заходу з вітальним словом до майбутніх вступників та їх батьків виступив перший проректор університету, професор Грищук Олександр Казимирович, а кожен декан (Бакуліч О.О., Бубела А.В., Данчук В.Д., Добровольський О.С., Ярова Р.В., Ковбасенко С.В.) детально презентував спеціальності, за якими відбувається підготовка на факультетах.

Щоб ознайомити всіх присутніх з особливостями вступної кампанії 2023 року, виступила відповідальний секретар Приймальної комісії, професор Філіпова Галина Андріївна. Усі бажаючі мали можливість задати запитання присутнім та отримали на них детальні відповіді.

Хочемо наголосити, що це лише перший захід з циклу запланованих у цьому році Днів відкритих дверей, і оголошення щодо наступних обов’язково будуть розміщені на офіційному веб-сайті університету, на Facebook-сторінці та на сайті Abiturients.info.

Чекаємо на Вас та до наступної зустрічі в Національному транспортному університеті!