Екскурсія студентів до КП “Центр організації дорожнього руху”

Cтуденти Національного транспортного університету разом з учнями коледжу ВСП “КТЕФК НТУ” при університеті, завітали на екскурсію до служби автоматизованої системи керування дорожнім рухом КП “Центр організації дорожнього руху” для потенційного проходження виробничої практики та подальшого працевлаштування.

Майбутніх спеціалістів, бакалаврів та магістрів познайомили зі КП “Центр організації дорожнього руху”, обговорили з ними принципи регулювання дорожнього руху у столиці та створення схем організації дорожнього руху. Студентам та учням розповіли про наявні виклики у сфері та шляхи до їх вирішення.

Керівництво КП “Центр організації дорожнього руху” впевнено, що для ефективного управління дорожнім рухом у столиці в умовах сучасного світу, вони повинні залучати до роботи молодих та креативних спеціалістів своєї справи. Саме тому кафедра транспортних систем та безпеки дорожнього руху НТУ розвиває партнерство зі стейкхолдером, організовує такі заходи, аби спільно з ЦОДР надавати молоді можливість змінювати столицю на краще.