logo

Вручення дипломів бакалаврів випускникам факультету економіки та права

04 липня на факультеті економіки та права відбулося урочисте вручення дипломів бакалаврів – випускникам 2023 року. Свято пройшло в урочистій обстановці. На урочисте засідання прийшли привітати випускників професорсько-викладацький склад НТУ, зокрема з привітальними словами перед ними виступили перший проректор проф. Грищук О.К., декан факультету економіки та права Ярова Р.В., завідувачка кафедрою економіки Козак Л.С., завідувачка кафедрою іноземної філології та перекладу Шевчук Л.О.

Зі словами вдячності від випускників виступили колишні студенти, а нині колеги, від спеціальності «Право» – Шевченко Тетяна, від спеціальності «Економіка» – Яроцька Валерія та Белан Марина, від спеціальності «Філологія» – Голубєва Руслана.

Випускників прийшли привітати також їхні друзі, рідні та батьки.

Дипломи були вручені 148 колишнім студентам, а нині бакалаврам. Варто відмітити, що кількість дипломів з відзнакою теж досить вагома. Таких дипломів та подяк від Ректора за відмінне навчання отримали 10 студентів-випускників.

Дійсно, вручення дипломів випускникам – це особливе свято, яке одночасно радісне, і з нотками суму. Так як все ж таки в житті колишніх студентів закінчується важливий етап – етап навчання, становлення, професійного зростання. В цей день колишні студенти стали дипломованими фахівцями, вони отримати дуже важливий документ – диплом. Диплом – це один із найперший і найважливіших документів дорослого життя людини. Він, наче путівка у самостійний світ, де набуті в університеті знання все частіше ставатимуть у нагоді та відкриватимуть перед вами нові можливості та перспективи професійного росту. Варто відмітити, що диплом бакалавра  – це лише перший етап у професійному зростанні та становленні майбутніх фахівців у відповідних галузях навчання.

Деканат економіки та права щиро вітає випускників 2023 року із закінченням університету, із отриманням дипломів, бажаємо, щоб вони знайшли своє місце в житті, знайшли гідне застосування набутим в університеті знанням. Бажаємо творчо мислити, прагнути пізнавати незвідане, висувати перед собою досяжну мету і добиватися свого, щоб кожен випускник знайшов роботу, яка б приносила матеріальне та моральне задоволення. Бажаємо їм міцного здоров’я, успіхів, удачі, хай їм щастить.

Для випускників, які бажають подовжити навчання в магістратурі, бажаємо успішної вступної компанії.

Зичимо вам творчого натхнення, наполегливості та успіхів у всіх добрих починаннях, здійснення усіх ваших мрій і життєвих планів. Нехай ваші молоді серця наповняться святковим настроєм і радістю вступу на ниву дорослого життя.

Адреса університету:
Україна, 01010, м. Київ,
вул. М. Омеляновича-Павленка, 1
тел. +38 (044) 280-82-03
е-mail: general@ntu.edu.ua
http://www.ntu.edu.ua

Приймальна комісія:
кімн. 119б,
тел.+38 (044) 280-54-09

МІЖНАРОДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО