logo

Вручення дипломів бакалаврів випускникам факультету транспортного будівництва

04 липня 2023 року в залі засідань відбулося урочисте вручення дипломів випускникам першого (бакалаврського) рівня вищої освіти. Відкрив та вів урочисті збори декан факультету транспортного будівництва проф. Андрій Бубела. З привітальним словом виступила проректор з наукової роботи проф. Олена Славінська, побажала всього найкращого, зокрема «…щасливих нових доріг, нових успіхів у житті та професійних досягнень у відбудові транспортної інфраструктури України. Для Вас двері Національного транспортного університету ніколи не зачиняться».

Також до слова були запрошені: заступник декана доц. Віталій Цибульський; викладачі факультету – проф. Анна Харченко, проф. Інеса Рутковська, доц. Наталія Неізвестна, доц. Наталія Чиженко; методист факультету Олена Кулик.

Студенти уважно слухали вітальні промови та останні настанови викладачів, адже для них розпочинається нова сторінка їхнього по-справжньому дорослого життя.

Зі словами вдячності виступили випускники Назар Ворона та Вікторія Могилко.

Бажаємо Вам, дорогі випускники, широкої й світлої дороги в житті, наполегливості в досягненні поставленої мети, успіхів сьогодні і завжди!

Хай Вам Щастить!

Адреса університету:
Україна, 01010, м. Київ,
вул. М. Омеляновича-Павленка, 1
тел. +38 (044) 280-82-03
е-mail: general@ntu.edu.ua
http://www.ntu.edu.ua

Приймальна комісія:
кімн. 119б,
тел.+38 (044) 280-54-09

МІЖНАРОДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО