Реалізація проєкту розгортання/оновлення мережі в Національному транспортному університеті «Wi-fi в укриттях» реалізованої Хуавей України за сприяння БО БФ «Фонд освітніх ініціатив»

Національний транспортний університеті безоплатно отримав обладнання для побудови стабільної мережі в укритті університету в рамках програми “Wi-Fi в укриттях”. Ця програма була ініційована Міністерством цифрової трансформації та Міністерством освіти та науки України. Розуміючи важливість стабільної мережі для освітнього процесу, Хуавей Україна, як телекомунікаційна компанія, доєдналась до цієї ініціативи.

30 червня відбулося урочиста передача сертифікату дарування обладнання за участі ректора Національного транспортного університету – Миколи Дмитриченка, Катерини Нелюбової – спеціаліста зі зв’язків з громадськістю Хуавей Україна, Дзюби Антона – голови правління БО «БФ «Фонд освітніх ініціатив», Синяк Олександри – PR-менеджера БО «БФ «Фонд освітніх ініціатив», Олександра Грищука – першого проректора Національного транспортного університету, Віталія Харути – проректора з навчальної роботи, Олександра Мельниченка – вченого секретаря, деканів факультетів – Руслани Ярової, Андрія Бубели, Олександра Добровольского, керівника Інформаційно-обчислювального центру – Аль-Амморі Алі Нурддиновича, голови студентського самоврядування факультету менеджменту, логістики та туризму – Марини Патрашко.

Ректор університету Микола Дмитриченко, висловив слова щирої вдячності за всебічну підтримку та допомогу в цей складний для країни і університету час та вручив Подяки ТОВ Хуавей Україна та БО «БФ «Фонд освітніх ініціатив».

Все обладнання надане  Хуавей Україна за підтримки БО «БФ «Фонд освітніх ініціатив» було ефективно розміщено в укриттях Національного транспортного університету.

Дана зустріч була лише першим кроком до започаткування тісної співпраці між Національним транспортним університетом, ТОВ Хуавей Україна та БО «БФ «Фонд освітніх ініціатив».