Екскурсія студентів Національного транспортного університету до структурного підрозділу Київської митниці Державної митної служби України, митний пост «Столичний»

Здобувачі вищої освіти факультету транспортних та інформаційних технологій освітньої програми «Митна справа у транспортній галузі» групи МС-ІІ-1, факультету менеджменту, логістики та туризму освітньої програми «Логістика» групи ЛГ-1-4 та факультету економіки та права освітньої програми «Правознавство» групи ТП-2-1 під керівництвом доцента кафедри міжнародних перевезень та митного контролю Вікторії Лебідь відвідали структурний підрозділ Київської митниці Державної митної служби України, митний пост «Столичний». Студенти отримали унікальну можливість побачити на практиці як функціонує митний пост, як здійснюється митний контроль та яким чином товари підпадають під митний огляд.

Для студентів екскурсію по митному посту провів заступник начальника Відділу митного оформлення №1 цього митного поста Володимир КОНОНЕНКО, який дуже цікаво розповів про особливості здійснення митного оформлення товарів у заявлений митний режим. Це дуже заохотило студентів як майбутніх фахівців, проходити виробничу практику саме на митниці.

Дякуємо всім учасникам за організацію та зацікавленість, активну участь у такій важливій частині навчання!

Студенти, які брали участь у екскурсії:

Факультет транспортних та інформаційних технологій: Корчовий Максим, Маряхіна Єлизавета, Миколюк Ігор, Чуркін Олександр, Шульга Івана, Іванова Ольга, Олійник Олександра, Павлюк Аріна, Бугрим Денис, Кузін Дмитро, Кручок Юлія, Тарасенко Дарія.

Факультет менедженту, логістики та туризму: Шинкарук Максим, Симонюк Вікторія, Баранніков Іван

Факультет економіки та права: Бурдій Анна, Шулипа Ольга, Зубаха Поліна, Дімітрієв Володимир, Демиденко Дмитро, Лук’яник Аліна.