Завершення захистів кваліфікаційних робіт магістрів денної форми навчання в Національному транспортному університеті

З 15 по 19 січня 2024 року на автомеханічному факультеті проходив захист кваліфікаційних робіт на здобуття освітнього ступеня магістра. На факультеті працювало шість екзаменаційних комісій, всі студенти захищали свої знання в аудиторіях університету з дотриманням всіх безпекових вимог. Під час повітряних тривог комісії спускалися в укриття та продовжували свою роботу. Загалом на факультеті захистилось 152 магістри за одинадцятьма освітніми програмами. Голови та члени екзаменаційних комісій, що працюють на факультеті, відзначили високий рівень виконання кваліфікаційних робіт магістрів та підготовку усіх здобувачів освіти.

На факультеті економіки та права захист кваліфікаційних робіт відбувся для 32 магістрів за трьома спеціальностями та 5 освітніми програмами, з них оцінку відмінно отримали 25 студентів (78%), добре 7 (22%). Ще 23 студенти за спеціальністю 081 Право складали єдиний державний кваліфікаційний іспит (ЄДКІ) та успішно пройшли його.

Результати роботи екзаменаційних комісій показали, що професорсько-викладацький склад університету готує висококваліфікованих магістрів, які володіють глибокими теоретичними знаннями та практичними навичками. Під час виконання кваліфікаційних робіт здобувачі застосували сучасні наукові підходи і на високому рівні представили результати своїх досліджень.

Бажаємо нашим випускникам мирного неба, подальшої професійної діяльності у сфері транспорту, нових можливостей та здійснення мрій!