Захист кваліфікаційних робіт магістрів в Національному транспортному університеті

З 15.01.2024 на факультеті «Менеджменту, логістики та туризму» проходить захист кваліфікаційних робіт на здобуття освітнього рівня магістра. На факультеті працює вісім екзаменаційних комісій, всі студенти захищаються офлайн.

Загалом на факультеті випускаються 115 магістрів, з них з оцінками відмінно 61%.

Голови та члени екзаменаційних комісій, що працюють на факультеті, відзначають високий рівень виконання кваліфікаційних робіт магістрів та підготовку усіх здобувачів освіти.

Результати роботи екзаменаційних комісій показали, що професорсько-викладацький склад університету готує висококваліфікованих магістрів, які володіють глибокими теоретичними знаннями і практичними навичками, застосували сучасні наукові підходи і на високому рівні представили результати самостійно отриманих результатів.

На факультеті транспортних та інформаційних технологій з 15 січня 2024, також розпочалися захисти кваліфікаційних робіт, зокрема на кафедрі міжнародні перевезення та митний контроль.

На кафедрі Інформаційно-аналітичної діяльності та інформаційної безпеки захист кваліфікаційних робіт на здобуття ступеня магістра за освітньою програмою “Консолідована інформація” відбувався 16 січня. Доповіді студентів були перервані сигналом повітряної тривоги і продовжувались в укритті. Однак це не завадило захистити кваліфікаційні роботи на “відмінно”.

17 січня захисти кваліфікаційних робіт розпочалися на інших спеціальностях та освітніх програмах, на кафедрах транспортні технології, транспортні системи та безпека дорожнього руху, інформаційні систем і технології.

Бажаємо нашим випускникам, які вже захистили свої кваліфікаційні роботи мирного неба, подальшої професійної діяльності у сфері транспорту, нових можливостей та здійснення мрій!